Targi Mobilne w Warszawie

Na Stadionie Narodowym, w dniach 21 i 22 marca 2014 roku w Warszawie, odbędą się Targi Mobilne.

Targi Mobilne 2014 w Warszawie

Organizatorem Targów Mobilnych jest Fundacja Polak 2.0, pomysłodawca m.in. programu „Profesjonalista w eHandlu” i Targów eHandlu. Targi Mobilne to wydarzenie dla wszystkich, którzy interesują się tematyką echnologii mobilnych. Podczas targów będzie można zapoznać się z najpopularniejszymi polskimi produktami i usługami mobilnymi.

Targi Mobilne – O wydarzeniu

Teren targów będzie podzielny na dwa obszary – strefę Biznes i strefę Konsument.

W Strefie Biznes wystawiają się firmy kierujące swoją ofertę dla klienta biznesowego. Produkty i usługi związane z m-commerce, usługi developerskie, urządzenia POS, urządzenia diagnostyczne.

Strefa Konsument to showroom produktów, rozwiązań, które wzbudzają największe emocje. Wystawcami są firmy oferujące rozwiązania, które wspierają i towarzyszą nam w codziennym życiu – producenci sprzętu mobilnego, mobile lifestyle, gadżety, akcesoria, mHealth, mLearning oraz twórcy aplikacji.

Akademia Smartfona to zainspirowane Genius Barami miejsce, w którym osoby zaczynające przygodę ze smartfonami oraz tabletami będą mogły zgłębić ich tajemnicy (m.in. poznać ciekawe aplikacje, zasady bezpieczeństwa)

Na terenie targów będzie wydzielony kącik kawowy, w którym będzie można na spokojnie porozmawiać. Na koniec pierwszego dnia imprezy odbędzie się impreza integracyjna. W jednym miejscu doświadczeniami wymienią się przedstawiciele biznesu, marketerzy, dostawcy technologii i konsumenci.

Targi Mobile odbędą się w Galerii Stadionu Narodowego w Warszawie

Teren Targów Mobilnych

Wizyta na Targach Mobilnych może być zarówno ważnym wydarzeniem biznesowym, jak i ciekawą przygodą dla technologicznych geeków i fanów mobile lifestyle. Wstęp jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji na stronie wydarzenia,

Potwierdzeni wystawcy Targów Mobilnych

Na targach swoje produkty i usługi prezentową będą m.in. Mobex Polska, Adrino, PayLane, eEngine.pl, Witchcraft Studios, Proexe, VoodooDance, Far & Wide, Oped-RnD, GoSell.pl Redmobile & 1APP, Appvetica, MultiPunkty, appchance, mobee dick, Dice +, iStore.pl, Redexperts, Filmpoint, Estimote, SMSAPI.pl, Grupa Płodni.com, Digital Touch, ClickMaster Polska, #R Studio, Listonic, ActiveMobi, Whalla Labs, SMART MEDIA PROJECT.

Targi Mobilne - wystawcy

Podczas targów odbędzie się „Akademia Smartfona”, czyli warsztaty edukacyjne zatytułowane „Cyfrowy Rodzic”, „Internet Rzeczy”, „Mobilne zakupy”. Do dyspozycji gości będzie także specjalne miejsce, w którym osoby bez doświadczenia w obsłudze urządzeń mobilnych będą mogły zobaczyć „z czym to się je”. Będzie mowa między innymi o zasadach bezpiecznego korzystania z internetu mobilnego – czyli o tym, co często sprawia, że mniej obeznani z technologią użytkownicy boją się korzystać ze smartfonów i tabletów.

Zapraszamy!

źródło: marketingmobilny.pl, Spotkajmy się na Targach Mobilnych – Szymon Słowik; targimobilne.pl