Firmy.net – baza 1,3 miliona firm w telefonie

Firmy.net to prosty dostęp do bazy około 1,3 miliona firm. Aplikacja dostępna jest na urządzenia z iOS-em, Androidem i Windowsem.

Firmy.net

Od najbliższej kwiaciarni po najlepszego mechanika w mieście. Teraz wszystkie potrzebne informacje na temat firm, ich produktów i usług są dostępne w bardzo szybki i prosty sposób, dosłownie na wyciągnięcie ręki. To jednak nie wszystko.

Aplikacja ma bardzo intuicyjny interfejs, a jej funkcjonalność nie ogranicza się jedynie do szybkiego wyszukiwania. Jako użytkownicy sami mamy możliwość wyboru kryteriów, według których chcemy przejrzeć wyniki. Jeśli nie mamy czasu na dojazdy, możemy szukać firm zlokalizowanych najbliżej miejsca, w którym obecnie się znajdujemy (funkcja „Pokaż najbliższego”). W momencie gdy czas schodzi na dalszy plan, a najbardziej liczy się dla nas jakość świadczonych usług, aplikacja daje nam możliwość poszukiwania według tego właśnie kryterium (funkcja „Pokaż najlepszego”).

W każdym przypadku warto skorzystać z funkcji interaktywnej mapy, dzięki czemu łatwo odnajdziemy szukane miejsce i wyznaczymy do niego trasę dojazdu.

 

Inna funkcja, która z pewnością przypadnie do gustu osobom nielubiącym przepłacać, to dostęp do tysięcy kuponów rabatowych na lokalne produkty i usługi. Dzięki temu, korzystając z aplikacji Firmy.net, oszczędzamy nie tylko czas, ale i pieniądze.

Funkcje:

  • intuicyjne i szybkie wyszukiwanie firm, produktów i usług
  • idealne dopasowanie wyników – bez trudu wybierzesz firmę, która spełnia Twoje wymagania
  • interaktywna mapa, dzięki której szybko odnajdziesz miejsce, którego szukasz i wyznaczysz do niego trasę dojazdu
  • opinie o firmach – wybieraj tylko te o sprawdzonej reputacji i wysokiej jakości usług
  • dostęp do tysięcy kuponów rabatowych na lokalne produkty i usługi.

Aplikację Firmy.net można pobrać bezpłatnie w App Store, Google Play, a także w Windows Store i  Windows Phone Store.

Pobierz w App Store Pobierz z Google Play windows-phone-8-pobierz

źródło: informacja prasowa Firmy.net