Pudełko na Gwarancje dostępne na Androida

Aplikacja Pudełko na Gwarancje, która pozwala uporządkować dowody zakupu (paragony, faktury i gwarancje), jest już dostępna na urządzenia z systemem Android.

Pudełko na Gwarancje

„Pudełko na Gwarancje” to bezpłatna aplikacja, która pozwala na przechowywanie kopii dowodów zakupu (paragonów, faktur i gwarancji). Dzięki niej dokumenty potrzebne do zwrotu lub reklamacji produktu są zawsze pod ręką. Do tej pory aplikacja dostępna była w przeglądarce oraz w wersji na urządzenia z systemem iOS. Teraz jej twórcy wprowadzili na rynek wersję dedykowaną dla systemu Android.

Systematyczne wprowadzanie dowodów zakupu do aplikacji pomoże w wypracowaniu nawyku, dzięki któremu wszystkie ważne do reklamacji lub zwrotu dokumenty będą pod kontrolą. Aby usprawnić korzystanie z aplikacji użytkownik może grupować paragony w „pudełkach” (dowolnie przez siebie nazwanych), a także kontrolować terminy gwarancji zakupionych produktów. Aplikacja poinformuje użytkownika, gdy będzie mijał termin gwarancji każdego z wprowadzonych do systemu produktów.

Aplikację pobierzecie za darmo z App Store’a i sklepu Google Play, klikając na poniższe przyciski.

Pobierz w App Store Pobierz z Google Play

źródło: informacja prasowa Pudełko na Gwarancje