Where’s My Mickey? bezpłatna aplikacja tygodnia

Gra Where’s My Mickey? za darmo w wersji na iPada i iPhone’a przez najbliższy tydzień w App Storze.

Where's my Mickey?

Gra Disneya pt. Where’s My Mickey? w wersji na iPada i iPhone’a czeka na Was za darmo w App Storze jeszcze do przyszłego czwartku jako App of the Week. Dla tych, którzy nie kojarzą tej gry: jest ona bardzo podobna do przeboju z przeuroczym aligatorem – Where’s My Water?

Najważniejsze cechy gry:

  • oryginalne odcinki – poznaj 5 unikalnych epizodów z zaskakującymi i dowcipnymi scenariuszami! Zobacz, jak każda historia się rozwija, przechodząc kolejne poziomy!
  • nowa pogodowa mechanika – wykorzystanie wiatru, chmur i deszczu, manewrowanie zjawiskami atmosferycznymi na ponad 100 różnorodnych poziomach.
  • zupełnie nowy wygląd – klasyczny styl Miki, w nowoczesnym ujęciu, zainspirowany nową serią kreskówki Disneya Myszka Mickey.
  • kolekcje i poziomy premii – Pluto pomaga myszce szukać ukrytych przedmiotów kolekcjonerskich, aby odblokować więcej zagadek bonusowych!

Zobaczcie klip promocyjny gry Where’s My Mickey?

Grę możecie pobrać za darmo do najbliższego czwartku w wersji XL na iPada i normalnej na iPhone’a. Wersja pełna na Androida dostępna jest tutaj za jedyne 6 złotych.