Belkin NetCam – kamera, która ma oko na Twój dom

Wyjeżdżasz na ferie i martwisz się, że zostawiasz puste mieszkanie bez nadzoru? 
Kamera Belkin NetCam Wif-Fi pozwoli Ci w każdej chwili sprawdzić co dzieje się w twoim domu.

Belkin NetCam Wi-Fi

Jesteś w pracy, na siłowni lub na przyjęciu, ale chciałbyś wiedzieć co robi Twój zwierzak gdy nie ma Cię w domu? Dzięki kamerze Belkin NetCam Wi-Fi możesz sprawdzić na swoim smartfonie co dzieje się w Twoim domu. Ta kamera jest także idealna do opieki nad dzieckiem jako „elektroniczna niania” lub gdy chcesz sprawdzić, o której Twoje dzieci wracają do domu.

Nie musimy zostawiać włączonych świateł w domu, aby kamera mogła zarejestrować co się dzieje w ciemnym pomieszczeniu – Belkin NetCam ma wbudowany noktowizor, 
co pozwala na rejestrację obrazu przy słabym oświetleniu lub nawet przy jego braku.

NetCam ma bardzo dużo zastosowań. Dzięki wyposażeniu urządzenia w czujnik ruchu oraz tryb noktowizyjny będziemy mogli w dowolnym miejscu na Ziemi otrzymać powiadomienie, gdy zostanie wykryty ruch lub dźwięk. Zobaczymy i usłyszymy wszystko, co się dzieje w miejscu ustawienia kamery!– podkreśla Artur Makowski Country Manager marki Belkin.

Belkin NetCam – Keep an eye on your pets!

Kamera Belkin współpracuje z systemami operacyjnymi Google Android oraz iOS, co umożliwia sprawne przesyłanie danych z kamery na twoje urządzenie mobilne, jakim jest tablet albo smartfon. System umożliwia nie tylko „podglądanie” na żywo, ale również zapisywanie nagranego materiału. Dzięki NetCam nigdy nie przegapisz co się dzieje w twoim domu!

Belkin NetCam - szybkie uruchomienie
Belkin NetCam – szybka instalacja

Dane techniczne kamery Belkin NetCam:

  • Sensor: VGA ¼” CMOS
  • Stała ogniskowa: 3,1 mm
  • Przesłona: F2.6
  • Kąty widzenia: 64 st. (poziomo), 48 st. (pionowo)
  • Rozdzielczość: 160×120, 320×240, 640×480
  • Liczba klatek na sekundę: do 30
  • Audio: wbudowany mikrofon, -38 dB ± 2dB
  • Kodeki (zdjęcia): MJPEG, JPEG
  • Interfejs: 10/100 Fast Ethernet
  • Łączność: WiFi 802.11b/g/n, RJ-45

Belkin – to wielokrotnie nagradzana firma inspirowana przez ludzi. Posiada ponad 200 patentów i wciąż nie ustaje w kreowaniu i tworzeniu produktów, mających na celu polepszać i ułatwiać życie ludziom. W swojej ofercie Belkin posiada szeroki wachlarz akcesoriów do tabletów, smartfonów i notebooków. Założona w 1983 roku innowacyjna firma zatrudnia ponad 1200 pracowników w 37 krajach. Jej siedziba mieści się w Playa Vista w Kalifornii. Więcej informacji o marce Belkin znajduje się 
na stronie Belkin.com.

Zobacz także: SmartThings – inteligentny dom

źródło: informacja prasowa Belkin