Wallpaper Fix – łatwe skalowanie tapety pod iOS 7

Aplikacja Wallpaper Fix pomoże Wam dowolnie i łatwo dostosować tapetę na urządzenia działające pod iOS-em 7.

Wallpaper Fix

Dodając tapetę z biblioteki zdjęć pod iOS-em 7 stało się bardzo uciążliwe i często system przeskalowuje rozmiar według własnego algorytmu. Czy zauważyliście ten irytujący problem z zapisywaniem obrazów jako tapetę na iOS 7? Na pomoc przychodzi aplikacja Wallpaper Fix, dzięki której łatwo możecie ustawić proporcje zdjęcia według własnych preferencji.

Odkąd zainstalowaliśmy iOS-a 7, można zauważyć problem z wykorzystaniem własnych zdjęć jako tapety. Po załadowaniu obrazu jest on powiększony bardziej niż oryginalny i nie ma sposobu, aby zmienić jego rozmiar i dopasować go do ekranu. Nawet włączenie zmniejszenia ruchu w ustawieniach wciąż powiększa nasze spersonalizowane tapety.

Wallpaper Fix dodaje obramowanie wokół każdego obrazu tak, że po przypisaniu go do tapety powiększa obraz, aby na ekranie wyświetlał się prawidłowo.

Aby stworzyć tapetę, otwórz aplikację i wybierz Nowy z menu w dolnej części ekranu. Następnie, zrób zdjęcie z poziomu aplikacji lub wybierz ze swojej Biblioteki zdjęć. następnie możesz zmieniać rozmiar obrazu, aby dopasować do tła Pulpitu. Możesz nawet wyświetlić podgląd obrazu na ekranie głównym urządzenia. Gdy obraz jest ustawiony tak jak chcesz, wybierz Zapisz, a nowy obraz zostanie zapisany do Biblioteki zdjęć.

Następnie otwórz aplikację Zdjęcia i wybierz zapisany obraz. Będzie wyglądać dziwne, bo aplikacja dodaje wokół edytowanego zdjęcia grube czarne obramowanie. Ustawiając zdjęcie jako tło ekranu, obramowanie nie będzie widoczne, a jedynie niepowiększone zdjęcie.

Aplikacja jest uniwersalna, dzięki czemu można z niej korzystać także na iPadzie. Obrazy mogą być zapisywane w układzie poziomym lub pionowym. Miej to na uwadze, gdy tworzysz nową tapetę.

Aplikację Wallpaper Fix pobierzecie za 0,89 euro z App Store’a, klikając na poniższy przycisk.

źródło: iDownloadBlog