Spark Camera za darmo w App Storze

Dziś jest piątek, czyli w App Storze czeka do pobrania aplikacja tygodnia. Do kolejnego weekendu, zupełnie bezpłatnie, możecie pobrać ciekawą aplikację Spark Camera.

Spark Camera

Mam nadzieję, że nie zapomnieliście pobrać Pac Mana w minionym tygodniu, bo już od dzisiaj czeka do pobrania Spark Camera.

Co to jest Spark Camera?

Spark Camera to aplikacja do robienia zdjęć i nagrywania filmów na urządzeniach z iOS-em, stworzona przez zespół IDEO. Aplikacja została doceniona przez redakcję App Store’a jako jedna z najlepszych aplikacji 2013 roku. Spark Camera pozwala tworzyć film z wielu pojedynczych klipów, dodawać do niego muzykę i wybierać spośród 11 zachwycających filtrów przeznaczonych specjalnie do filmów. Z poziomu aplikacji możecie szybko podzielić się filmem na Twitterze, Facebooku lub po prostu wysłać przez iMessage’a lub pocztą elektroniczną. Możecie także dodać muzykę do filmu i podzielić sie nim na Instagramie.  Wybór filtru jest dziecinnie prosty, a nowoczesny i intuicyjny interfejs sprawia, że korzystanie z aplikacji jest bardzo przyjemne i wygodne.

Na jakich platformach możecie korzystać ze Spark Camera?

Aplikacja jest uniwersalna (na iPada i iPhone’a 4S i starsze), ale dostępna jest na razie jedynie w App Storze. Poza promocją aplikacja kosztuje 1,99 dolara.

W jakim formacie są filmy ze Spark Camera?

Filmy są nagrywane w rozdzielczości HD 720p, a wszystkie filtry są specjalnie zaprojektowane do nagrań wideo, aby utworzyć ostry i świetnie wyglądający obraz.

Czy istnieje limit czasowy tworzonych filmów?

Teraz jest to 45 sekund, ale twórcy zapowiadają zwiększenie czasu nagrań za pomocą aplikacji.

Zobaczcie wideo promujące aplikację:

Aplikację pobierzecie bezpłatnie z App Stora jeszcze do przyszłego piątku. Kliknij poniższy przycisk, aby pobrać apkę.

Pobierz w App Store