Caption Quick z bonusem świątecznym

Tworzenie memów, dodawanie efektów i komentarzy do zdjęć, to wszystko możecie łatwo zrobić w aplikacji Caption Quick. Tylko teraz ze świątecznym bonusem!

Caption Quick

Aplikacja Caption Quick to świeża produkcja polskiego studia Esefey. Swoją premierę miała najpierw w Chinach, później w USA i innych krajach. U nas dostępna jest do pobrania z App Store’a od 18 grudnia wraz ze specjalnym bonusem mikołajowym.

O aplikacji

Caption Quick to prosta aplikacja z kategorii Photo, której głównym celem jest wyjątkowo łatwe i szybkie dodawanie tekstu do fotografii. Do dyspozycji mamy wiele ciekawych czcionek i zabawnych naklejek (w tym bonusowo świątecznych). Dzięki prostocie i intuicyjnej nawigacji każdy może w kilka chwil przygotować wyjątkowe efekty. Mogą to być inspirujące komentarze, zabawne przeróbki, memy, lub przede wszystkim praktyczne podpisy zdjęć z podróży i wakacji, żeby pamiętać odwiedzone miejsca i ciekawe fakty. Gotowe zdjęcia mogą być od razu wysłane do znajomych przez MMS-a, e-maila lub udostępnione w ulubionych serwisach społecznościowych lub po prostu zapisane w telefonie.

W pasku narzędziowym mamy do dyspozycji sześć opcji: wgranie zdjęcia, narzędzia tekstowe, wybór layotu, kadrowanie, dodawanie naklejek/efektów i zapisywanie/udostępnianie.

Caption Quick Santa EditionCaption Quick

Twórcy zwrócili szczególną uwagę na użyteczność i „user experience”, aby edycja zdjęć była jak najprostsza i intuicyjna, co odróżnia Caption Quick od wielu podobnych aplikacji. I faktycznie aplikacja jest bardzo intuicyjna, jedyne nad czym autorzy powinni popracować to sam interfejs graficzny – ma się wrażenie jakby aplikacja była pisana jeszcze przed startem iOS-a 6. Dostosowanie jej do płaskiego interfejsu iOS-a 7 oraz stonowanie kolorystyki na bardziej europejską (mniej złotego i przejść tonalnych) sprawi, że będzie to naprawdę fajna apka!

Aplikację możecie pobrać z App Store’a w wersji Lite za darmo oraz Pro za 0,89 euro z dodatkowymi czcionkami, naklejkami, brakiem reklam i znaku wodnego na zdjęciach.

Zobaczcie także 50 wskazówek jak robić zdjęcia iPhone’em?

Wersja Lite:

Pobierz w App Store

Wersja PRO:

Pobierz w App Store