Tomb Raider I na iPadzie

Jak spędzisz Sylwestra? „Będę grał w grę” – teraz już na iPadzie możecie zagrać w grę Tomb Raider I :-)

Tomb Raider iOS

We wtorek 17 grudnia w sklepie App Store pojawiła się kultowa gra Tomb Raider I na iOS-a.

Wracamy do miejsca, gdzie wszystko się zaczęło, do jednego z najbardziej znanych bohaterów gier wideo wszech czasów – Lary Croft! To prawda, Tomb Raider I jest teraz dostępny na iPada i iPhone’a w całej swojej świetności.

Wydanie mobilne gry to klasyka w swoim gatunku, jest to pełna, nie pocięta, wersja oryginalnej gry w super niskiej cenie . Gra zawiera dwa dodatkowe rozdziały, które zostały zawarte w reedycji z gry z 1998 roku, co daje łączny czas około 15 godzin rozgrywki. Podczas długich godzin w roli Lary Croft możecie wykorzystać kontrolery gier, takie jak Moga Ace Power i Logitech PowerShell.

Oto kilka informacji z opisu gry:

Lara Croft została wynajęty do odzyskania kawałków starożytnego artefaktu znanego jako Scion. Nieustraszona bohaterka biega, skacze, pływa i wspina się w charakterystycznym dla niej akrobatycznym stylu. Na szlaku przygód natrafimy na zapierające dech w piersiach światy 3D. Jest to doskonała okazja dla początkujących jak i fanów serii, aby znów poczuć przygodę Tomb Raidera.

Wielkie Poszukiwania zaginionego miasta Atlantyda i starożytnych egipskich piramid są gotowi do odkrycia. Możecie zbadać każdą ukrytą ciemną szczelinę, odwiedzić nieodkryte krainę i rozwiązywać najmroczniejsze tajemnice, otwierając drzwi do nowych światów i odkrywać tajemnice przeszłości.

Acrobatic Gunplay – możecie zręcznie skakać wokół przeciwników, strzelać do nich gradem kul, trzymając kultowe dwa pistolety.

Walki Lethal Predators – na pustyni czeka na Was wielu wrogów, od niedźwiedzi do wilków, intrygujących centaurów z Atlantydy i przerażających T-Rexów.

Grę możecie pobrać z App Store’a płacą jedyne 0,89 euro.

Pobierz w App Store