Angry Birds GO! 3, 2, 1, start!

Rovio upubliczniło dziś dla wszystkich grę Angry Birds GO!

Angry Birds GO!

Zgodnie z zapowiedziami, Rovio udostępniło dzisiaj najnowszą produkcję – grę Angry Birds GO! (Zapowiadaliśmy premierę w artykule: Angry Birds GO! – premiera już 11 grudnia!)

Ptaki i świnie to zawodnicy w nowej grze od Rovio. Po raz pierwszy Piggy Island została przedstawiona w 3D i w formie wyścigów gokartowych. W grze jeździmy czerwonym ptakiem po torach wyścigowych, kanionach i przez przeszkody kaskaderskie. Do dyspozycji jest 50 pojazdów, które można uaktualnić zbierając ptasie monety lub po prostu kupując ze sklepu za prawdziwe pieniądze. Sterowanie jest bardzo proste, mamy do wyboru dwa tryby: możemy sterować pojazdem przechylając urządzenie lub używając przycisków na ekranie. Oprócz tego, dzięki TELEPODS można mieć dodatkową zabawę, teleportując figurki Hasbro wprost do gry. Zdążyłem zagrać kilka rundek i trzeba przyznać, że Rovio odwaliło kawał dobrej roboty – czyżby szykował się kolejny wielki sukces?

Angry Birds GO! screen

Podobnie jak wszystkie gry z serii Angry Birds, ta część na pewno dostarczy Wam dużo zabawy, szczególnie dzięki elementom rywalizacji online z innymi wielbicielami ptaków. Wiosną 2014 roku zostanie udostępniona aktualizacja z opcją multiplayera, o czym nie zapomnimy Was poinformować! Tymczasem trenujcie wyścigi i rozbudowujcie swój pojazd!

Zobaczcie najnowszy film premierowy, który został udostępniony dzisiaj.

Zachęcam do pobrania gorącej jeszcze gry Angry Birds GO! Grę pobierzecie za darmo z App Store’a, sklepu Google Play oraz Windows Store’a.