Getin Mobile z opcją przechowywania paragonów

Getin Bank planuje poszerzyć obecną ofertę bankowości mobilnej Getin Mobile o nową funkcję, umożliwiającą rejestrowanie i przechowywanie paragonów.

Zapisane w ten sposób potwierdzenia zakupu mogą być następnie przypisane do wykonanej transakcji. Klienci będą mieli dostęp do archiwum zarówno z poziomu aplikacji, jak i bankowości internetowej oraz możliwość wydruku paragonu od razu z potwierdzeniem płatności. Ta praktyczna funkcja będzie dostępna już na początku 2014 roku.

Getin Mobile

Przechowywanie papierowych wersji paragonów, niezbędnych przy reklamacji lub chęci zwrotu towaru, to uciążliwa konieczność. Łatwo je zgubić, istnieje też ryzyko, że z czasem wyblakną lub zniszczą się. Getin Bank ma na to proste rozwiązanie. Dzięki nowej funkcji bankowości mobilnej, klienci będą mieli możliwość zarejestrowania i przechowywania wszystkich paragonów w wersji elektronicznej. Dodatkowo będą one mogły być przypisywane do wykonanej transakcji, łącząc potwierdzenie zakupu z potwierdzeniem płatności. Funkcja będzie dostępna dla wszystkich użytkowników bankowości mobilnej Getin Banku już na początku przyszłego roku.

Cały czas pracujemy nad udoskonalaniem naszej oferty mobilnej. Testujemy nowe funkcje i wdrażamy te, które wydają nam się najbardziej przydatne. Już teraz nasi klienci mogą łatwo zalogować się do aplikacji symbolem graficznym tzw. wężykiem, bez konieczności przepisywania długiego loginu. Oferujemy też wygodny sposób płatności, za pomocą QR kodów znajdujących się na fakturach. Po ich zeskanowaniu dane do przelewu wypełniają się automatycznie. Możliwość zamiany papierowych paragonów na ich elektroniczną wersję to nasze kolejne wdrożenie. Będzie to pierwsza tego typu funkcjonalność dostępna w ramach aplikacji bankowej na polskim rynku. – mówi Natalia Załęcka, dyrektor Marketingu Getin Noble Banku.

Getin Mobile - aplikacja

Ekran główny aplikacji Getin Mobile ma konstrukcję kafelkową, pozwalającą klientom na personalizację wyglądu ekranu głównego. Wraz z wdrożeniem aplikacji pojawi się na nim dodatkowy kafelek z dwiema zakładkami. Jedna z nich będzie służyła do robienia zdjęć zapisywanym paragonom, druga będzie zawierała ich archiwum, dające możliwość wyszukania wybranego paragonu oraz jego wydruku razem z potwierdzeniem płatności. Wystarczy, że po dokonanym zakupie klient zrobi zdjęcie otrzymanego rachunku, a aplikacja automatycznie przypisze go do ostatniej wykonanej transakcji i zarchiwizuje w folderze. Klienci będą mieli również możliwość edycji opisów paragonów oraz przypisywania ich do wybranych transakcji.

Oferta mobilna Getin Banku jest coraz częściej doceniana i nagradzana. W październiku br. bank zdobył nagrodę w prestiżowym konkursie Banking Technology Awards za najlepsze wykorzystanie technologii mobilnych w oferowanych produktach. Otrzymał też wiele innych wyróżnień za nowoczesne i innowacyjne podejście do usług finansowych, w tym m.in. Cannes Innovation Lion za kartę Display MasterCard.

Poniżej film przedstawiający obecną wersję apki:

Szczegóły dotyczące mobilnej oferty Getin Banku są dostępne na stronie getinup.pl/getinmobile/

Zobaczcie również nasz ranking 16 polskich aplikacji bankowości mobilnej z lipca tego roku – wówczas ocenialiśmy jeszcze wcześniejszą wersję aplikacji Getin Banku. Zaktualizowany ranking opublikujemy na początku 2014 roku.

Aplikację możecie pobrać z Apple Store’a, sklepu Google Play oraz Windows Store’a, klikając na poniższe przyciski.

źródło: informacja prasowa Getin Noble Banku SA