Na ten piątek czeka się cały rok

Apple organizuje wyjątkowy jednodniowy festiwal zakupów w ten piątek, 29 listopada.

Poniżej e-mail-teaser Apple’a z kuszący hasłem: Na ten piątek czeka się cały rok. W piątek 29 listopada przekonamy się, czy warto czekać cały rok na specjalne okazje Apple Storze?

Festiwal zakupów Apple - e-mail

Jeśli szukacie pomysłów na prezenty, to może w ten piątek trafią się niezłe okazje w sklepie Apple’a?  Apple wysłało specjalnego e-maila zatytułowanego: Wyjątkowy jednodniowy festiwal zakupów Apple w ten piątek. z informacją o specjalnych cenach i darmowej wysyłce, które obowiązywać będą tylko w piątek 29 listopada.

Poniżej szczegóły z e-maila:

Specjalne ceny na festiwalu zakupów obowiązują wyłącznie 29 listopada 2013 roku od godziny 0:01 do 23:59 czasu GMT i mogą ulec zmianie. Ceny promocyjne nie mogą być łączone z innymi ofertami. Specyfikacje produktów mogą ulec zmianie. Ceny promocyjne obowiązują tylko przy zakupie towarów z magazynów, do wyczerpania zapasów. Dokładna godzina rozpoczęcia „festiwalu zakupów” może być różna w zależności od kraju. Ceny promocyjne z „festiwalu zakupów” przeznaczone są tylko dla odbiorców końcowych. Nie mogą z tej oferty korzystać dystrybutorzy, dealerzy lub resellerzy.

Nakładki Smart Cover do iPada i słuchawki EarPods są sprzedawane oddzielnie.

Podane ceny zawierają podatki, ale mogą nie zawierać kosztów dostawy. Dostawa jest bezpłatna w przypadku wszystkich modeli iPoda i zamówień o wartości powyżej 500 zł z VAT-em. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje o warunkach sprzedaży w internetowym sklepie Apple Store, kliknij tutaj.

Apple Distribution International, Hollyhill Industrial Estate, Cork, Ireland. Numer rejestracyjny firmy: 470672. Numer VAT: IE9700053D.

Oficjalna strona Festiwalu zakupów, który odbędzie się w piątek 29 listopada w sklepie Apple Store: store.apple.com/pl/browse/holiday/shopping_event

źródło: TM and Copyright © 2013 Apple Inc.