Tapeta tygodnia: zorza polarna

Kolejna niedziela, kolejny zestaw tapet z serwisu iDownloadBlog, na którym co tydzień prezentowane są m.in. ciekawe grafiki od zdjęć po abstrakcyjne kolaże na urządzenia mobilne.

W tym tygodniu serwis opublikował dwa zmanipulowane zdjęcia przez użytkownika o nicku Anxanx. Poniżej znajdziecie linki, pod którymi znajdziecie pełne grafiki do pobrania, wystarczy kliknąć na miniaturki tapet.

Tapety

Tapety Anxanxa przedstawiają piękno zorzy polarnej. Zoptymalizowane obrazy doskonale wpisują się w nowy efekt paralaksy na iOS-ie 7. Zdjęcia pochodzą z oryginalnej sesji zatytułowanej „Amethyst Sky”. Ciężko stwierdzić, czy są to oryginalne zdjcia, czy autor modyfikował je na potrzeby uzyskania ciekawych efektów na tapecie. Jeśli potrzebujecie takiej wiedzy, możecie zapytać autora: Deviant Art gallery.

borealis_reflections___iphone_5_ios_7_wallpaper_by_anxanx-preview clean_borealis___iphone_5_ios_7_wallpaper_by_anxanx-preview

po lewoBorealis Reflections

po prawoClean Borealis

Pobieranie

Dotknij lub kliknij na miniatury tapet lub linki powyżej, aby załadować pełny obraz w nowym oknie, następnie przytrzymaj i zapisz w rolce aparat. Po zapisaniu otwórz w Ustawieniach, aby ustawić jako tło ekranu na urządzeniu mobilnym.

źródło: iDownloadBlog, Anxanx na DeviantArt