iOS 7.0.4 dla iPhone’a i iPada dostępny do pobrania

Apple udostępniło uaktualnienie swojego systemu mobilnego do wersji iOS 7.0.4.

iOS 7.0.4

Najnowszy iOS 7.0.4 nie wprowadza zbyt wiele udoskonaleń. Plik zajmuje niecałe 17 MB, a sam proces instalacji zajmuje kilka minut. Aktualizacja jest już dostępna w trybie Over-the-Air poprzez Ustawienia iOS 7 (Ustawienia > Ogólne > Uaktualnienia). Ci, którzy nie mogą lub po prostu chcą ominąć metodę OTA mogą zainstalować oprogramowanie za pośrednictwem iTunesa. Według informacji uaktualnienie wprowadza drobne poprawki błędów, w tym błędu, który mógł  rozłączać FaceTime’a.

Tydzień wcześniej można było zauważyć wejścia z iOS-a 7.0.4 w logach serwerów. Apple jak zwykle nigdy nie publikuje oficjalnych informacji na temat swoich planów. Wiadomo jednak, że iOS 7.1 również pojawiał się w logach i do wczoraj nie było wiadomo, czy zastąpi iOS-a 7.0.3.

Użytkownicy iUrządzeń z iOS-em 7.0.3 skarżyli się na drobne problemy ze znikaniem opisów w systemie i przypadkowe restarty. Nie jest jasne, czy najnowsza aktualizacja rozwiązuje wszystkie zgłaszane kwestie.


Nie zaktualizowaliście jeszcze systemu do iOS 7? Zobaczcie co zrobić przed aktualizacją do iOS 7?

Łukasz Majchrzyk
Obserwuj

Łukasz Majchrzyk

redaktor mobiRANK.pl
Od 2005 roku zajmuję się komunikacją internetową i e-marketingiem, jestem pasjonatem urządzeń mobilnych oraz nowych technologii – i nie waham się ich używać.
Łukasz Majchrzyk
Obserwuj