GAMER – magazyn dla miłośników gier wideo

Gamer to magazyn dla wszystkich zapalonych graczy – teraz dostępny na Androida i iOS-a.

Gamer okładka

Gamer to magazyn dla miłośników gier wideo, którzy cenią sobie coś więcej niż tylko podstawowe informacje o grach. Autorzy piszą obszernie, oferując dodatkową wiedzę oraz perspektywę różnych autorów. Obok kompleksowych recenzji możecie znaleźć także różnorodną publicystykę w wykonaniu ludzi działających na rozmaitych frontach branży gier wideo.

Możecie pobrać już 20. numer magazynu. Nowy numer autorzy wydali pod hasłem „Waga opinii”. W środku porcja recenzji w świeżej formie, a do tego solidna dawka publicystyki. Autorzy zastanawiają się, jaka jest droga od gracza do psychopaty, dokąd zmierza Valve i Steam, jak również omawiają komiks PvP. Oceniają Beyond: Dwie Dusze, Diablo III oraz Total War: Rome II. NIE recenzują GTA V, ale idą za tym konkretne argumenty. W sumie przygotowano ponad 150 stron materiałów, z którymi wciąż możecie zapoznać się za darmo.

Tabletowe wydanie magazynu GAMER będzie dostępne jako pojedyncze wydanie lub w prenumeracie w następujących cenach:

  • 4,99 euro za autoodnawialną półroczną subskrypcję
  • 8,99 euro za autoodnawialną roczną subskrypcję

Magazyn możecie pobrać na tablety z Androidem i iOS-em z App Store’a lub sklepu Google Play. Poniżej znajdziecie odnośniki. Miłej lektury!

Zobaczcie także nasze zestawienia e-prasy na tablety:

Strona magazynu: gamermag.pl

Dostepne w App Store

źródło: Daniel Biernacki, Magazyn Gamer