Flipcase – etui do iPhone’a 5c staje się częścią gry

Pamiętacie grę „Cztery w rzędzie”? Jeśli macie iPhone’a 5c możecie zagrać w grę Flipcase używając kolorowego etui z dziurkami :-)

Flipcase

Flipcase to bardzo ciekawa gra na iPhone 5, 5c i 5s stworzona przez Dave’a McKinneya i Stuarta Halla. Pomysł został zaczerpnięty z klasycznej gry „Cztery w rzędzie”, w której należy ułożyć cztery kółka tego samego koloru w pionie, poziomie lub po skosie. Wykorzystanie oryginalnego kolorowego etui z otworami do iPhone’a 5c sprawia, że zabawa jest bardziej realistyczna. Wystarczy założyć osłonkę z przodu urządzenia i podczas grania dotykać ekranu przez otwory. Kto połączy cztery otwory w tym samym kolorze – wygrywa. Cool? Bardzo cool! :-)

Gra jest darmowa i oczywiście trzeba posiadać najnowsze etui od Apple’a do iPhone’a 5c, aby cieszyć wszystkimi zaletami gry.

Zobaczcie jednominutowy film, jak grać we Flipcase:

Flipcase to najbardziej oryginalne wykorzystanie etui do iPhone 5c jakie do tej pory widziałem. W grze mamy oczywiście możliwość wyboru koloru tła i kropek pasujących do Waszego iPhone’a…  Gra działa na każdym iPhone’ie z systemem iOS 7.0 lub nowszym. iPhone 5s i iPhone 5 są podobnej wielkości do modelu 5c, więc spokojnie można grać w tę nieskomplikowaną grę również na tych urządzeniach.

Aplikację można było pobierać za darmo z App Store’a.