Kursy123 – bezpłatna aplikacja do nauki języków

Kursy123 to polska aplikacja, która zajmuje 3. miejsce wśród najlepszych aplikacji edukacyjnych w Google Play.

Aplikacja Kursy123

Wrocławska firma Funmedia, działająca na międzynarodowym rynku e-learningu, wydała na początku września swoją pierwszą aplikację mobilną do nauki języków obcych Kursy123. Zaawansowane multimedia, pełna interaktywność, a także wykorzystanie elementów gamifikacji sprawiło, że w ciągu miesiąca Kursy123 znalazły się w TOP 3 bezpłatnych aplikacji w sklepie Google Play, w kategorii edukacja, zyskując ponad 15 000 instalacji. Średnia ocena w sklepie przez 150 użytkowników to 4,7.

Aplikacja Kursy123 Aplikacja Kursy123 Aplikacja Kursy123

Aplikacja oferuje naukę pięciu języków obcych: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego oraz włoskiego, na różnych poziomach zaawansowania.

Innowacyjne multimedia: gry, filmy, dialogi, fiszki i quizy, czynią naukę atrakcyjną dla użytkownika, a przede wszystkim wpływają na jej skuteczność. Dodatkową formą zaangażowania kursanta w naukę są obecne w aplikacji elementy grywalizacji. Odznaki, statystyki oraz rankingi działają motywująco, czyniąc proces nauki ciekawszym – upodabniając go do gry, w której chce się uczestniczyć.

Sukces, jaki aplikacja Kursy123 osiągnęła przez pierwsze cztery tygodnie obecności na rynku, jest dla nas niezwykle satysfakcjonujący, a zarazem motywuje do dalszego rozwoju produktów. Już teraz mogę powiedzieć, że jeszcze w 2013 roku Funmedia zaoferuje użytkownikom kolejne nowości na rynku m-learningu. – mówi Bartłomiej Postek, prezes firmy Funmedia.

Aplikacja Kursy123 dostarcza użytkownikom najwyżej jakości naukę języków, dostępną z każdego miejsca i o dowolnej porze, z osobistego smartphona lub tabletu. Aplikacja dedykowana jest na urządzenia z systemem Android, od wersji 2.2, ale twórcy zapowiadają  uruchomienie wkrótce również wersji na innych platformach (Windows i iOS).

Aplikację pobierzecie ze sklepu Google Play.
Oficjalna strona projektu: Kursy123.

źródło: informacja prasowa Funmedia