Sync.me – społecznościowa lista kontaktów

Zsynchronizuj kontakty z Facebookiem, LinkedInem i Google+ w aplikacji Sync.me.

Sync.me

Sync.me to aplikacja, która automatycznie synchronizuje się z kontami na Facebooku, LinkedInie i Google+, dodając najnowszy adres, nazwę stanowiska, czy nowe nazwisko koleżanek z podstawówki.

Aplikacja została niedawno przeprojektowane dla iOS-a 7 i oferuje obecnie widżety na liście kontaktów systemowych. Widżet umożliwia dzwonienie przez Wi-fi lub 3G bezpośrednio z poziomu aplikacji. Oprócz integracji z trzema popularnymi sieciami społecznościowymi możemy robić zdjęcia fizycznym wizytówkom i przypisywać je do kontaktów w aplikacji. Sync.me umożliwia ponadto dodawanie notatek do kontaktu, przypomnień oraz nagrywanie rozmów! Ale to nie wszystko, co oferuje ta całkiem przyjemna aplikacja…

Sync.me

Jeśli jest ktoś ma urodziny lub rocznicę, możecie wysłać życzenia okraszone grafiką ze zdjęciem jubilata bezpośrednio z listy kontaktów za pomocą widżetu „Wyślij pozdrowienie”. Można udostępniać swoje bieżące położenie przez Waze’a lub Mapy Google, albo udostępniać zdjęcia.

Sync.me

Aplikacja aktualizuje kontakty  przypisując im ze społecznościówek zdjęcia, daty urodzin, numery telefonów, e-maile, nazwy firm, stanowiska, adresy i informacje o witrynach internetowych. Jeśli ktoś zmieni te informacje aplikacja automatycznie aktualizuje zastępując nieaktualne dane. Ciekawą funkcjonalnością są zdjęcia, które wyświetlają się na liście kontaktów, czego niestety brakuje w systemowej książce Kontakty (podobnie jak na liście Ulubione w iPhone’ie).

Jeśli chcecie kontrolować, co Wasze kontakty widzą o Tobie na swojej liście, możecie wyedytować wszystkie swoje dane przez aplikację,

Sync.me  bardzo skutecznie przypomni Wam też o urodzinach znajomych – sprawdźcie, czy ta lista kontaktów odpowiada Wam bardziej od systemowej. Apka dostępna jest na urządzenia działające pod Androidem i iOS-em.

Dostepne w App Store