Kapsel Run! czyli Tymbark w grze

Kapsel Run! – pierwsza zrealizowana przez polskie studio, brandowana gra typu „endless running” ma właśnie swoją premierę.

Kapsel Run! to wciągająca zabawa, w której użytkownik wciela się w postać sympatycznego Kapsla, znanego z butelek napojów Tymbark. Zrealizowany przez MoveApp oraz Me & My Friends SA projekt dedykowany jest na urządzenia z systemem Android oraz iOS.

Kapsel Run! to gra zręcznościowa, która gwarantuje dobrą zabawę zarówno wiernym fanom wirtualnej rozrywki, jak i osobom dopiero zaczynającym przygodę ze smartfonami i tabletami. Przede wszystkim jednak – wszystkim sympatykom popularnego Kapsla. Podczas przemierzania miasta, tytułowy bohater omija przeszkody i zbiera bonusy, które można wymienić na ułatwienia oraz dodatki do stroju.

Dobra zabawa możliwa jest dzięki zastosowaniu najnowszych dostępnych dla urządzeń mobilnych rozwiązań. – Gra Kapsel Run! stworzona została w oparciu o technologię 3D, dzięki czemu efekty graficzne stoją na najwyższym poziomie. Wykorzystanie żyroskopu pozwala na kontrolowanie Kapsla poprzez poruszanie urządzeniem – wyjaśnia Bartosz Brażewicz-Dosiółko, IT director w MoveApp. – Integracja z profilem na Facebooku pozwala ponadto na rywalizację z innymi użytkownikami oraz udział w konkursach dla graczy – dodaje Jakub Wolff, art director w Me & My Friends SA.

Aplikacja Kapsel Run! na Androida i iOS-a

Grę w wersji dla smartfonów i tabletów można pobrać bezpłatnie z Google Play oraz Apple App Store. Kapsel Run! to kolejny już projekt zrealizowany przez MoveApp dla Grupy Maspex. Dotychczas studio odpowiedzialne było m. in. za gry mobilne oraz interaktywną bajkę dla marki Kubuś.

Dostepne w App Store

źródło: informacja prasowa