INTERNET MOBILNY – zestawienia ofert internetu mobilnego

Jaki internet mobilny wybrać? Stworzyliśmy nową sekcję INTERNET MOBILNY, w której znajdziecie najświeższe porównanie ofert internetu mobilnego.

internet mobilny

Coraz więcej osób korzysta z mobilnego internetu. A skoro jest popyt jest też i podaż. Miejmy nadzieję, że już za kilka lat dostęp do internetu będzie na tyle powszechny i śmiesznie tani, że tego typu zestawienia odejdą do historii. Zanim jednak to się stanie będę porównywał oferty, dzięki czemu będziecie mogli wybrać najlepsze rozwiązanie dostosowane do Waszych potrzeb.

W menu głównym stworzyliśmy osobną zakładkę RANKINGI » INTERNET MOBILNY – znajdziecie w niej najświeższe informacje dotyczące ofert internetu mobilnego oferowanego przez polskich operatorów (Play, Orange, T-Mobile, Plus GSM, Cyfrowy Polsat).

internet-mobilny-mobirank-PL
Nowa sekcja z artykułami na temat internetu mobilnego.

W lipcu i sierpniu pisaliśmy o tym na co zwrócić uwagę kupując internet mobilny u polskich operatorów sieci komórkowych. Porównaliśmy również oferty od Plusa, Playa, Orange’a, T-Mobile’a oraz Cyfrowego Polsatu. W przyszłości spodziewajcie się tutaj kolejnych zestawień ofert (w tym również dla firm) oraz informacjami na temat nowości na temat internetu mobilnego.

Zobaczcie aktualne zestawienia w sekcji INTERNET MOBILNY:

Jaki wybrać internet mobilny? (zestawieni) »

Jeśli macie propozycje tematów do nowego działu lub chcielibyście zamieścić własny artykuł, nie obawiajcie się pisać. Namiary znajdziecie w zakładce KONTAKT.