Apple wysłało zaproszenia na konferencję, która odbędzie się 10 września

Już za tydzień, we wtorek 10 września, na oficjalnej konferencji Apple zaprezentuje swoje nowe produkty.

apple-zaproszenie-iphone-wrzesien-10

Po miesiącu spekulacji i plotek, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, firma z Cupertino zaprezentuje nowe produkty 10 września o godz. 10.00 czasu lokalnego, na konferencji w siedzibie firmy przy Infinity Loop. Na zaproszeniu rozesłanym do mediów widoczne są kolorowe koła rozmieszczone za logotypem firmy oraz motto: „This should brighten everyone’s day”.

W trakcie konferencji Apple prawdopodobnie zaprezentuje nowe modele iPhone’a. Mówi się, że będą to aż dwa nowe urządzenia: tańszy, w kolorowej plastikowej obudowie iPhone 5C oraz następca iPhone’a 5 czyli iPhone 5S (tym razem także w wersji złotej). Według przecieków, tym razem nie ujrzymy jeszcze nowych iPadów.

iUrządzenia niewątpliwie będą największą atrakcją wieczoru, ale oprócz nich możemy spodziewać się udostępnienia nowej odsłony systemu iOS 7 oraz usługi iTunes Radio.

W internecie aż roi się od zdjęć obudów, filmów prezentujących rzekome części nowych modeli telefonów Apple’a. My ograniczymy się do powyższych przypuszczeń i faktów. Spodziewajcie się więc za tydzień relacji z konferencji :)