Stwórz własny logotyp w aplikacji Logo Maker

Tworzycie stronę WWW lub otwieracie mały biznes i potrzebujecie dlań logo? Spróbujcie swoich sił w mobilnym kreatorze logotypów Logo Maker.

Stworzenie dobrego logotypu nie jest łatwą czynnością, jednak dla małych projektów warto najpierw spróbować własnych sił. Aplikacja Logo Maker jest tak prosta, że każdy może zabawić się w grafika, nie mając zielonego pojęcia o projektowaniu. Może odkryjecie nowy talent?

Logo Maker to nie Photoshop, ale zawiera wystarczającą liczbę funkcji, która pozwoli amatorom stworzyć własne dzieło: logotyp, czy sygnaturę do e-maila. W zakładce do edycji tekstu, oprócz edycji stylu czcionki i koloru, możemy pobawić się rozmaitymi efektami i stylami.

Oprócz funkcji typograficznych, możemy dodać własną grafikę lub skorzystać z bogatej biblioteki gotowych obiektów i szablonów, które możemy modyfikować. Przygotowany w aplikacji projekt możemy zapisać lub zobaczyć wizualizacje na makiecie samochodu, bilboardu lub ściennej ramce.

Jeśli chcecie skorzystać z dodatkowych czcionek lub szablonów, możecie zakupić gotowe paczki za 0,89 euro. Obecnie podstawową wersję aplikacji możecie pobrać za darmo z App Store’a lub sklepu Google Play.

Dostepne w App Store

Aplikacja od Laughingbird Software.