iPhone 5S, 5C i iPad 5. generacji już 10 września?

Według doniesień AllThingsD na 10 września planowana jest premiera nowego iPhone’a 5S i tańszej wersji iPhone’a 5C.

iphone5S

 

Co roku w sieci aż huczy na temat nowych wersji iUrządzeń. Część doniesień jednak coraz częściej jest trafnych i firmie z Cupertino nie udaje się utrzymać wszystkiego w tajemnicy. Tak jest i tym razem, serwis AllThingsD powołując się na informacje z wiarygodnego źródła raportuje, że 10 września Apple zaprezentuje kolejną wersję iPhone’a 5S i tańszą, plastikową wersję iPhone’a 5C. Informacja wydaje się bardzo prawdopodobna, tym bardziej, że w zeszłym roku nowy model zaprezentowany został również na początku września, a wtorek to ulubiony dzień Apple’a na tego typu wydarzenia. Prawdopodobnie wtedy też dowiemy się kiedy nowy system iOS 7 trafi do wszystkich użytkowników.

Niestety nie wiadomo co z nowymi wersjami tabletów iPada i iPada Mini. Jednak biorąc pod uwagę, że od premiery nowych wersji minął ponad rok, a sprzedaż zmalała, bo wszyscy czekają na nowe modele, to również możemy spodziewać się prezentacji tego produktu.

Czy te informacje okażą się prawdziwe? Przekonamy się 10 września. Do tego czasu jeszcze trochę poszumi w sieci na ten temat.