FindIt: prosta aplikacja do przeszukiwania GMaila, Dropboxa i Dysku Google’a

Użytkownicy GMaila, Dropboxa i Google Drive’a mogą teraz szybko przeszukiwać swoje usługi w jednym miejscu, w aplikacji FindIt.

Potrzebujecie odszukać stare wiadomości? Wystarczy wpisać imię i nazwisko osoby, która wysłała do Was kiedyś e-maila, lub część jego treści, a Findit go odszuka. Tak samo w przypadku zdjęć i innych plików.

findit_icon

Najważniejsze funkcje aplikacji FindIt: 

  • jednoczesne wyszukiwanie plików z Gmaila, Google Drive’a, i Dropboxa
  • nie musisz czekać, podczas gdy telefon wyszukuje zarchiwizowane wiadomości e-mail na serwerze
  • 30 darmowych zapytań o e-mail lub pliki miesięcznie

 

Jak widać na zrzutach ekranu, aplikacja sama wygląda schludnie. Zaprojektowana została zgodnie z najnowszymi trendami wzorniczymi, interfejs jest prosty i intuicyjny. Tekst, przyciski i inne elementy są płaskie, grafika ostra, a przejścia między ekranami bardzo płynne. 

 

Chociaż ogólna intencja aplikacji jest bardzo świetna, to jednak mamy kilka zastrzeżeń. Na przykład, wygląda na to, można dodać tylko jedno konto w danego serwisu, tylko jedno konto Gmail. Jest to dopiero pierwsza wersja, więc mamy nadzieję,  że zobaczymy poprawione niedociągnięcia w kolejnej aktualizacji. Może zostanie dodane dla innych usług w chmurze i kont pocztowych?. Jednak do tego czasu i tak warto sprawdzić jak apka sprawdza się w działaniu.

Aplikację FindIt możecie pobrać za darmo na urządzenia działające pod systemem iOS.

Dostepne w App Store