Frontback: robienie zdjęć przy użyciu zarówno przedniej i tylnej kamery

Twórcy popularnej aplikacji społecznościowej Checkthis, wypuścili rewolucyjną aplikację fotograficzną Frontback, dzięki której możecie robić zdjęcia jednocześnie przednią i tylną kamerką.

Frontback pozwala robić dwa zdjęcia na raz. Jedno sobie i drugie z widokiem, na który patrzymy. Teraz, kiedy zamieszczamy swoje zdjęcie na Instagramie, znajomi nie będą pytać, gdzie je zrobiliśmy…

Frontback_example

Aplikacja jest prosta w użyciu i nie posiada żadnych filtrów lub innych narzędzi do edycji zdjęć. Po prostu wybieramy ikonę aparatu, aby zrobić dwa zdjęcia, dodajemy swoją lokalizację, wybieramy, na których serwisach społecznościowych chcemy  nim podzielić i gotowe.

Aby zobaczyć inne zdjęcia, które zostały zamieszczone przez innych użytkowników Frontbacka, wystarczy przewinąć w dół. Możemy głosować na inne zdjęcia, lajkować, dzielić się nimi na Instagramie i Twitterze, oraz zapisać w swojej rolce aparatu.

Ta aplikacja jest czymś więcej niż tylko kolejnym sposobem udostępniania zdjęć. Pozwala opowiedzieć historię. Na przykład, robimy zdjęcie ciekawemu wydarzeniu i jednocześnie uwieczniamy na nim swoją reakcję.

Niektórzy użytkownicy już zaczynają udostępniać twórcze pomysły z two-face zdjęciami. Możliwości są potencjalnie nieograniczone i już zaczynają pojawiać się ciekawe misz-masze

Program jest całkowicie bezpłatny i dostępny w App Storze dla iPhone’a i iPoda touch z systemem iOS 6.0 lub nowszym.

Dostepne w App Store