Apple wypuściło iOS-a 7 beta 4 dla deweloperów

Zgodnie z oczekiwaniami Apple wydało niespełna godzinę temu kolejną 4. już betę systemu iOS 7. Po trzech tygodniach od ostatniej wersji, deweloperzy mogą pobrać najnowszą aktualizację w trybie OTA.

Beta 4 jest już dostępna dla wszystkich zarejestrowanych programistów Apple’a za pośrednictwem OTA (over the air update). Poprzednia beta 3 przyniosła wiele usprawnień interfejsu użytkownika i zmian w aplikacjach: Muzyka, Poczta, Pogoda i Centrum powiadomień. Było też kilka usprawnień wydajności, między innymi szybszy i bardziej niezawodny firmware niż w poprzednich wersjach.

Czwarta beta dostępna jest dla wszystkich kompatybilnych z tym systemem urządzeń. Przypomnijmy, że iOS 7 będzie dostępny na poniższych iGadżetach: iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPod touch (5. generacji), iPad 2, iPad z wyświetlaczem Retina oraz iPad mini.

W sieci pojawiły się także plotki, że system jest już prawie gotowy, a Apple planuje wydać jeszcze tylko 2 wersje beta przed udostępnieniem finalnego builda Golden Master, czyli tego finalnego. Wkrótce napiszemy co nowego przyniosła udostępniona dziś poprawka.

Więcej o nowym systemie iOS 7 możecie poczytać na oficjalnych stronach stronach Apple’a oraz na stronach dla deweloperów.

www.apple.com/pl/ios/ios7
developer.apple.com/ios7