Gra Prince of Persia: The Shadow and the Flame już jest!

Wczoraj odbyła się premiera długo oczekiwanego tytułu od Ubisoftu na Androida i iOS-a.prince_of_percia_available

Tak jak zapowiadaliśmy na początku lipca, odświeżona i przystosowana do urządzeń mobilnych gra Prince of Persia: The Shadow and the Flame, trafiła właśnie do sklepów Google Play i App Store.
Dla tych, którzy nie pamiętają serii Prince of Persia, przypomnę, że gra łączy w sobie platformówkę akcji z rozwiązywaniem zagadek oraz sporadycznymi walkami. Ale to nie jest fabuła, w skrócie: Prince przybywając na zamek ubiega się o księżniczkę, jest oszukiwany przez złego Jaffara i musi uciekać z miasta. Jak piszą autorzy: teraz musi wyruszyć w epicką podróż w poszukiwaniu swojej przeszłości, która na nowo pozwoli mu zdefiniować jego przyszłość!

Prince and Persia 20 lat później

Gra na tablety i telefony komórkowe zapowiada się całkiem nieźle. Odświeżono grafikę i ścieżkę dźwiękową. Mamy do przejścia 14 poziomów, a dzięki zoptymalizowanej kontroli na ekranach dotykowychi oraz nowemu systemowi walki, zapowiada się wiele atrakcji.

Grę możecie pobrać za 11,31 zł na Androida i 2,69 euro na iOS-a. Jeszcze nie zdążyłem przetestować,  więc jeśli chcecie podzielić się swoimi wrażeniami piszcie w komentarzach.

Dostepne w App Store

Zobaczcie oficjalny trailer gry: