Rovio zapowiada na 19 września Angry Birds Star Wars II

Zgodnie z zapowiedzią Rovio przed chwilą poinformowało o premierze nowych Agry Birdsów. Już 19 września będziecie mogli zagrać w Angry Birds Star Wars II.

Angry Birds Star Wars

Tak jak informowaliśmy w piątek w naszym newsie Rovio zapowiada nową grę Angry Birds Star Wars, Rovio opublikowało dzisiaj informację na blogu o wydaniu we wrześniu drugiej części Angry Birds Star Wars.

Firma zapowiada ponad 30 nowych stworzeń, ale nie potwierdza, czy wśród nich będzie Jar Jar Binks :-) Oprócz tego nasi wojownicy będą mieli nowe moce, a dzięki TELEPODS będzie można zaimportować specjalne interaktywne figurki Angry Birds od Hasbro, wprost do gry. Zobaczcie jak to wygląda, na poniższym filmie.

W grze będzie można wybrać swoją stronę mocy, więcej o nowym trybie firma będzie informowała na bieżąco. Cała kampania pod hasłem May The Birds Be With You (czyli Niech ptactwo będzie z Tobą) będzie wspierana przez, zawsze towarzyszące premierze nowych gier Rovio, pluszaki, zabawki, książki i oczywiście nowy TELEPOD (dzięki któremu będziemy teleportować nasze figurki do gry przez kamerkę urządzenia). Wszystko w dniu premiery 19 września.

Czekajcie na więcej wiadomości na temat Angry Birds Star Wars II w ciągu najbliższych tygodni, mamy kilka naprawdę ciekawych informacji w zanadrzu! Również spodziewajcie się na Powrotu Jedi w Angry Birds Star Wars!

Informacje o Angry Birds Star Wars II możecie śledzić na bieżąco w specjalnych serwisach:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!